Крок вперед і три назад
Дуже часто стикаюсь з ситуацією - нижній робить крок вперед, а потім три назад. Він пише, формулює бажання і майже одразу лякається їх... Він боїться не мене, а себе...
Бо фантазія є безпечною. У фантазії він сміливий, розкутий, покірний, розчинений. А реальність вимагає відповідальності: за свій вибір, за своє бажання, за те, ким він насправді є
Гадаю, що багатьох зупиняє не страх болю чи приниження, їм здається, що вони будуть "НЕнормальними" В нашій темі не існує ненормальних, кожне бажання, кожне прагнення, кожна фантазія має місце - це ви і ваша сутність і вона НОРМАЛЬНА
Є ще одна важлива річ, про яку не варто забувати - реалізоване бажання більше не можна ідеалізувати. Воно перестає бути красивою картинкою і стає досвідом, а досвід завжди чесніший, ніж фантазія
Страшно? Настільки, що не готові прийняти себе і витримати ціну за своє Я?
Автор: Shelest